Zakazane Imperium sezon 2 (5 Blu-ray)

    Dodaj recenzję:
  • Kod: GBSY32092
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Ean: 7321999320928
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 149,99 zł

Tytuł oryginalny: Boardwalk Empire, Season 2 (5 Blu-ray)
Reżyseria: Różni
Obsada: Steve Buscemi, Michael Pitt, Kelly Macdonald, Michael Shannon, Shea Whigham

Akcja drugiego sezonu serialu nagrodzonego Złotym Globem, autorstwa Terence'a Wintera (Rodzina Soprano) i producenta wykonawczego Martina Scorsese rozpoczyna się w Atlantic City w 1921 roku. W wyniku wprowadzenia prohibicji, Enoch Nucky Thompson (Steve Buscemi) dzierży najwyższą władzę w świecie rozrywki. Po wygranych wyborach na burmistrza, Nucky i młody weteran wojenny Jimmy Darmody, wydają się kontrolować miasto. 

 
Jednak wkrótce, gdy Nucky zostaje aresztowany pod zarzutem oszustw wyborczych, zarówno współpracownicy, jak i rodzina przestają być lojalni. A gangsterzy, tacy jak Arnold Rothstein, Lucky Luciano, Meyer Lansky, Al Capone czekają, by zagarnąć dla siebie jak największy kawałek tortu Nucky'ego. 

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 725 min.
Format obrazu: 1.78:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Lektor DTS 2.0; Niemiecki DTS 5.1
Napisy: Polskie, Angielskie, Niemieckie
Region: A, B, C
Dodatki: komentarze, zwiastuny Dekada pieniądza - Zobacz dziedzictwo roku 1920 i poznaj bliżej style i trendy, które tworzyły dekadę "przepychu". Sekrety przeszłości: Historia z 11 odcinka, Dowiedz się od scenarzystów, obsady i twórców Zakazanego Imperium, jak wspominają sezon drugi i odcinek "Rozkwita dzięki mocy Pana", Żyjąc w roku 1921, Znowu w Zakazanym imperium, Kierownik produkcji Bill Groom i twórca/producent wykonawczy Terence Winter dyskutują na temat nowych planów zdjęciowych w sezonie drugim, Nowi bohaterowie.

Napisy Blu-ray: Angielskie, Niemieckie, Polskie