Żądło /Booklet/ (Blu-ray)

    Dodaj recenzję:
  • Kod: tim141
  • Dystrybutor: Filmostrada
  • Dostępność: Niedostępny
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy

Tytuł oryginalny: The Sting (Blu-Ray Digibook)
Reżyseria: George Roy Hill
Obsada: Paul Newman, Robert Redford, Robert Shaw, Charles Durning

Zdobywca 7 Oscarów (1974), w tym dla Najlepszego Filmu.

Film sprzed lat bez mała czterdziestu, którego akcja dzieje się przed II wojną światową. A wydaje się, jakby to było wczoraj albo dziś przed południem.

Wciąż żądli. Zaskakującymi przeskokami akcji, brawurową techniką filmowania, patentem na oszustwo wszech czasów oraz charakternością głównych bohaterów. A tych dwóch to nie byle kto – kto nie lubi humoru spod znaku wielkiego przekrętu, niech zasiądzie przed ekranem dla Roberta Redforda i Paula Newmana, którzy oferują prawdziwy popis aktorskiej wirtuozerii.

A chodzi o rzecz honorową. Trzeba się zemścić na pewnym, nawet zbyt pewnym – siebie, gangsterze, który odpowiedzialny jest za śmierć przyjaciela. To ma być jednak zemsta w wielkim stylu, więc i pomysł jest niezgorszy. Chodzi o to, aby oskubać go nie tylko na gładziutką sumę, ale i w sposób, dzięki któremu popamięta, z kim ma do czynienia. Sukces murowany, przynajmniej wśród publiczności.

Akcja pędzi szybko, a potem jeszcze jakby przyspiesza. Gagi tłoczą się na ekranie niczym chmury na niebie przed burzą. Dla tych, którzy się zgubią w zawiłościach fabuły mamy pomocnik oglądacza komedii kryminalnej – do płyty z filmem w technologii Blu-ray dołączony jest booklet. 


Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray, odtwarzacze Blu-Ray 3D
Czas: 129 min.
Format obrazu: 1.85:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Lektor DTS 5.1; Brazylijski DTS 5.1; Czeski DTS 5.1; Węgierski DTS 5.1; Hiszpański DTS 5.1; Rosyjski DTS 2.0; Tajski DTS 2.0; Turecki DTS 2.0
Napisy: Polskie, Portugalskie, Czeskie, Węgierskie, Hiszpańskie, Rosyjskie, Tajskie, Tureckie, Rumuńskie
Region: A, B, C
Dodatki: The Art of The Sting (All 00:56:14) - The Perfect Script (00:23:15) - Making a Masterpiece (00:22:54) - The Legacy (00:10:03) - Theatrical Trailer (00:02:13)

Napisy Blu-ray: Czeskie, Hiszpańskie, Polskie, Portugalskie, Rosyjskie, Rumuńskie, Tajskie, Tureckie, Węgierskie