lektor,
napisy
Darmowa dostawa od 250 zł
Kurier, Paczkomat, Poczta
Nowy, fabrycznie zafoliowany
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Tytuł oryginalny: Extremely Loud and Incredibly Close (Blu-ray)
Reżyseria: Stephen Daldry
Obsada: Thomas Horn, Sandra Bullock, Tom Hanks
Najnowszy film Stephena Daldry'ego (Billy Elliot, Lektor, Godziny) to opowieść o leczeniu z traumy 11. września. Głównym bohaterem jest dziewięcioletni chłopiec, który przemierza ulice Nowego Jorku poszukując zamka pasującego do tajemniczego klucza, który znalazł w rzeczach zmarłego podczas ataku na World Trade Center ojca. Niezwykle poruszający obraz, w którym tragedia dziecka przedstawiona została tak, aby nikt po obejrzeniu filmu nie zapomniał, że w obliczu nieszczęścia najważniejsza jest nadzieja.
Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray, odtwarzacze Blu-Ray 3D
Czas: 129 min.
Format obrazu: 2.40:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Lektor Dolby Digital 5.1; Rosyjski Dolby Digital 5.1; Węgierski Dolby Digital 5.1; Turecki Dolby Digital 5.1; Czeski Dolby Digital 5.1; Portugalski Dolby Digital 5.1;
Napisy: Angielskie, Polskie, Portugalskie, Węgierskie, Tureckie, Islandzkie, Rosyjskie, Rumuńskie
Region: A, B, C
Dodatki: Za kulisami Strasznie głośno niesamowicie blisko, Odkrycie Oskara, 10 lat później, Max Von Sydow: Rozmowy z "Lokatorem"
| Napisy BD: | Angielskie, Islandzkie, Polskie, Portugalskie, Rosyjskie, Rumuńskie, Tureckie, Węgierskie |
| GPSR: | Produkt wprowadzony przed 13.12.2024 |