Planeta ziemia 2 BBC [2 Blu-ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: 4439
  • Dystrybutor: Best Film
  • Dostępność: Niedostępny
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy

Tytuł oryginalny: Planet Earth 2 (2Blu-ray)
Reżyseria: -
Obsada: Narrator: David Attenborough

Planeta Ziemia pojawiła się na ekranach telewizorów ponad dziesięć lat temu. Był to pierwszy serial przyrodniczy filmowany w technologii HD i tym samym przełom w historii produkcji tego typu. Dzięki niemu ponad pół miliarda widzów na całym świecie zobaczyło bogactwo i różnorodność życia na Ziemi w zachwycającej – i niespotykanej dotąd – jakości obrazu. Dziś, po 10 latach, przyjrzymy się temu wszystkiemu jeszcze raz, ale z zupełnie nowej perspektywy. Tym razem wręcz zanurzymy się w świecie przyrody.

W serialu znajdziemy się w środku najbardziej spektakularnych miejsc bytowania i wydarzeń z życia zwierząt, staniemy oko w oko z niewiarygodnymi stworzeniami, które żyją na naszej planecie. Postęp technologiczny, jaki nastąpił w ciągu ostatniej dekady jest niewyobrażalny, pozwala nam pokazać świat natury w całkiem nowy sposób. Dziś możemy dotrzeć do naprawdę odległych i trudno dostępnych miejsc, do minimum zmniejszyć dystans między okiem kamery a zwierzęciem, pozostać niemal niezauważonymi i dzięki temu uchwycić niczym niezniekształcone, naturalne zachowania. Nieosiągalne górskie szczyty, najbardziej odległe wyspy, srogie pustynie i dżungle, przez które przedarcie się graniczy z cudem – Planeta Ziemia II pozwoli Wam odczuć, jak smakuje życie w prawdziwej dziczy.

Serial został wyprodukowany w oszałamiającej technologii Ultra HD, jego narratorem jest niezrównany Sir David Attenborough, a przepiękną muzykę skomponował Hanz Zimmer ze swoim zespołem. To niezwykłe widowisko, które zainspiruje każdego. 


Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 6 odc. x 50 min + dodatek 50 min
Format obrazu: 1.78:1 1080i High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD 5.1; Polski lektor Dolby Digital 2.0
Napisy: Polskie
Region: B

Napisy Blu-ray: Polskie