Opowieści z Narnii - Książę Kaspian [Blu-Ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: 7321917502825
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
  • Polska wersja: Polski dubbing dubbing, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 69,99 zł 49,57 zł

Tytuł oryginalny: Chronicles Of Narnia: Prince Caspian (Blu-ray)
Reżyseria: Andrew Adamson
Obsada: Ben Barnes, Georgie Henley, Skandar Keynes, William Moseley, Anna Popplewel

Powróć do magicznego świata C.S. Lewisa w filmie Disneya Opowieści z Narnii: Książę Kaspian, drugiej części klasycznej serii. W wersji Blu-ray obraz i dźwięk zachwycą Cię jeszcze bardziej.

Dołącz do Piotra, Zuzanny, Edmunda, Łucji, silnego i dostojnego Aslana, nowych przyjacielskich stworzeń z Narnii oraz do Księcia Kaspiana w niesamowitej podróży, której celem jest przywrócenie pokoju w zaczarowanej krainie Narnii oraz odzyskanie jej chwały. Film Opowieści z Narnii: Książę Kaspian, który jest kontynuacją przygody rozpoczętej w pierwszej części Opowieści z Narnii: Lew, czarownica i stara szafa, jest nie tylko pełen magii, ale wprowadza też zupełnie nową postać.

Ten film to popis wyobraźni oraz triumf odwagi, miłości, radości i humoru, lecz przede wszystkim historia, którą Twoja rodzina będzie chciała oglądać bez końca. Specjalna wersja Blu-ray™ High Definition dostarczy Wam niezapomnianych wrażeń.

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 150 min.
Format obrazu: 2.40:1 1080p High Definition 16:9 Widescreen
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 7.1; Polski Dubbing Dolby Digital 5.1; Włoski DTS 5.1; Niemiecki DTS 5.1; Rosyjski Dolby Digital 5.1
Napisy: Polskie, Angielskie, Włoskie, Niemieckie, Rosyjskie
Region: B
Dodatki: Komentarze reżysera Andrew Adamsona i aktorów Bena Barnesa, Georgie Henley, Skandara Keynesa, Williama Moseleya oraz Anny Popplewell, materiały z realizacji filmu

Napisy Blu-ray: Angielskie, Niemieckie, Polskie, Rosyjskie, Włoskie