Milczenie Owiec (Blu-ray)

    Dodaj recenzję:
  • Kod: bd529
  • Dystrybutor: Inny
  • Dostępność: Niedostępny
  • Polska wersja: brak polskiej wersji językowej

Tytuł oryginalny: The Silence of the Lambs
Reżyseria: Jonathan Demme
Obsada: Jodie Foster, Anthony Hopkins, Scott Glenn

Psychopata porywa i morduje młode kobiety na środkowym zachodzie. Wierząc, że w ujęciu tego mordercy dopomoże tylko inny przestępca, F.B.I. wysyła Agentkę Clarice Starling Foster na wywiad z obłąkanym więźniem, który może dostarczyć psychologicznych przesłanek i tropów do kolejnych działań zabójcy. Więzień, psychiatra, Dr Hannibal Lecter Hopkins jest genialnym mordercą-ludożercą, który pomoże Agentce Starling, jeżeli ona będzie karmić jego chorą ciekawość detalami ze swojego skomplikowanego życia. Ta pokręcona relacja zmusza Starling nie tylko do konfrontacji z jej psychicznymi demonami, ale doprowadza ją również do spotkania twarzą w twarz z szalonym, ohydnym mordercą, wcieleniem zła tak mocnym, że nie będzie miała odwagi - ani siły - by go zatrzymać!

"Ten film to knockout! Najbardziej ekscytujący thriller od lat". - The New York Times"Kapitalny" Los Angeles Time, "urzekający" The Hollywood Reporter i "szokująco mocny" New York Magazine, ten przerażający majstersztyk zebrał 5 nagród Akademii w 1991 roku, między innymi za Najlepszy Film, Reżyserię, Rolę Męską Anthony Hopkins i Kobiecą Jodie Foster.

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 118 min.
Format obrazu: 1.85:1 Aprox 1080p High Definition
Dźwięk: Angielski DTS-HD Hight Resolition 5.1; 
Napisy: Angielskie 
Region: A, B, C
Dodatki: W labiryncie, Milczenie owiec: z ksiązki na ekran, kulisy powstania, usuniete sceny, wpadki na planie, zrozumieć szaleństwo, zwiastun kinowy

Napisy Blu-ray: Angielskie