Miasto złodziei Premium Collection (Blu-ray)

    Dodaj recenzję:
  • Kod: GBPY26425
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Ean: 7321996264256
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 68,21 zł 57,97 zł

Tytuł oryginalny: The Town (Blu-ray)
Reżyseria: Ben Affleck
Obsada: Ben Affleck, Rebecca Hall, Jon Hamm, Jeremy Renner, Blake Lively

Wydanie Blu-ray zawiera 2 wersje filmu: oryginalną, emitowaną w kinach w USA oraz wersję rozszerzoną o 28 minut dodatkowych materiałów niepokazywanych nigdy wcześniej! Planując największy skok w swojej karierze, zawodowy złodziej Doug próbuje zmienić styl życia i wyrwać się z dotychczasowego środowiska. Jego tropem podąża agent FBI, który zrobi wszystko, by wsadzić jego szajkę za kratki. W główną rolę wciela się Ben Affleck, który jest również reżyserem i współscenarzystą.

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 125 min. i 153 min.
Format obrazu: 1.85:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Lektor Dolby Digital 5.1 (Tylko wersja kinowa); Czeski Dolby Digital 5.1 (Tylko wersja kinowa); Portugalski Dolby Digital 5.1 (Tylko wersja kinowa); Tajski Dolby Digital 5.1 (Tylko wersja kinowa)
Napisy: Polskie, Czeskie, Portugalskie, Tajskie, Koreańskie, Japońskie
Region: A, B, C
Dodatki: Notatki z produkcji, reportaże, komentarze, wywiady, Sceny dodatkowe Rozszerzona wersja filmu (153 minuty); Boston, miasto Bena - Jak powstawał film w rodzinnym mieście aktora/reżysera/scenarzysty Bena Afflecka. Części zawierają: Katedra Bostonu, Zakonnice z bronią - kręcenie na North End, Napad doskonały, Miasto złodziei i wiele więcej; Komentarz Bena Afflecka do obu wersji filmu.

Napisy Blu-ray: Czeskie, Japońskie, Koreańskie, Polskie, Portugalskie, Tajskie