Madonna: The MDNA Tour [Blu-ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: ump025
  • Dystrybutor: UMP
  • Dostępność: Niedostępny

Trwające aż dwie godziny show w ramach trasy MDNA było najpopularniejszym koncertem w 2012 roku! Tournée objęło aż 29 kraje, gdzie bilety na 88 koncertów zostały całkowicie wyprzedane! Madonna oraz jej dziesięcioosobowy zespół na czele z dyrektorem artystycznym Kevinem Antunes wraz z 25 tancerzami wykonali żywiołowy, dwugodzinny spektakl, który zachwycił i oczarował ponad 2,2 miliony fanów!

Madonna spędziła sześć miesięcy osobiście edytując materiał filmowy z 30 kamer z kilku koncertów, aby stworzyć MDNA Blu-ray. Jej zaangażowanie przy każdej klatce, każdym szczególe, doprowadziło do przedstawienia wydarzenia według jej wizji artystycznej. Każda piosenka jest jak krótki film. W jednej minucie jesteście w filmie akcji, a w drugiej w musicalu.

To lepsze niż filmy 3D w IMAX i doprowadzi nawet olimpijczyka do utraty tchu - skomentował reżyser show Danny B. Tull. Utwory, które znajdziecie na wydawnictwie to m.in. "Girls Gone Wild" oraz "Gang Bang" z ostatniego albumu MDNA, który zadebiutował na 1. miejscu w 35 krajach, ale także klasyki takie jak "Hung Up", "Express Yourself", "Vogue", "Open Your Heart", "Like A Prayer" i "Celebration". "Mój koncert to podróż... podróż duszy od ciemności do światła. To po części teatralne przedstawienie muzyczne, częściowo spektakl, a czasem kameralny występ. Wiem, że do wielu ludzi będzie to przemawiać.

To bardzo dla mnie ważne, jako artystki, aby przekaz nie został wyrwany z kontekstu. Musi zostać obejrzane z otwartym umysłem, od początku do końca. Jestem pewna, że jeżeli zostanie pokazane w ten sposób, widz zostanie zainspirowany i będzie chciał uczynić świat lepszym miejscem... oczywiście to jest moim zamiarem", zdradza Madonna.

Utwory:
1. Virgin Mary - Intro
2. Girl Gone Wild
3. Revolver 4. Gang Bang
5. Papa Don't Preach
6. Hung Up
7. I Don't Give A
8. Best Friend
9. Express Yourself
10. Give Me All Your Luvin'
11. Turn Up The Radio
12. Open Your Heart
13. Masterpiece
14. Justify My Love
15. Vogue
16. Erotic Candy Shop
17. Human Nature
18. Like A Virgin Waltz
19. Love Spent
20. Nobody Knows Me - Video Interlude
21. I'm Addicted
22. I'm A Sinner
23. Like A Prayer
24. Celebration
25. Menu (Concert Film)
26. MDNA Workshop (Concert Film)

Audio: DTS-HD Master Audio 5.1; Dolby Digital 2.0; DTS-HD Master Audio 2.0