Kapitan Ameryka Zimowy żołnierz KOLEKCJA MARVEL [Blu-ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: 7321942502357
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
  • Polska wersja:  dubbing,  napisy
  • szt.
  • 55,99 zł 45,99 zł

Tytuł oryginalny: Captain America: The Winter Soldier (Blu-ray)
Reżyseria: Anthony Russo, Joe Russo
Obsada: Chris Evans, Scarlett Johansson, Samuel L. Jackson, Dominic Cooper, Sebastian Stan, Anthony Mackie, Cobie Smulders, Emily VanCamp, Robert Redford, Hayley Atwell, Toby Jones, Frank Grillo

Marvel Studios, wytwórnia, w której zrodził się najlepszy film o superbohaterach w historii kina – „Avengers” – przedstawia nowy fenomen na skalę światową. W efektownym hicie „Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, Kapitan Ameryka (Chris Evans) połączy siły z Czarną Wdową (Scarlett Johansson) oraz najnowszym sojusznikiem Falconem (Anthony Mackie). Po zakończonej sukcesem bitwie o Nowy Jork Steve Rogers, alias Kapitan Ameryka, przenosi się do Waszyngtonu i próbuje przyzwyczaić się do życia w nowoczesnym świecie.

Jednak kiedy dochodzi do ataku na jego przełożonego z organizacji T.A.R.C.Z.A., Steve zostaje uwikłany w sieć intryg zagrażających całemu światu. Teraz Kapitan Ameryka, Czarna Wdowa i Falcon będą musieli połączyć siły, żeby pokonać Zimowego Żołnierza – najbardziej tajemniczą i najpotężniejszą jak do tej pory broń swojego podstępnego wroga. Rozszerz domową kolekcję filmów Marvela i raz jeszcze przeżyj trzymającą w napięciu ostateczną bitwę o przyszłość rodzaju ludzkiego.

Razem z fascynującymi bohaterami doświadczysz tej przygody w zupełnie nowy sposób dzięki dostępnym na płycie ekskluzywnym materiałom dodatkowym.

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray, Blu-ray 3D
Czas: 136 min.
Format obrazu: 2.35:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 7.1; Polski Dubbing Dolby Digital 5.1; Czeski Dolby Digital 5.1; Węgierski Dolby Digital 5.1
Napisy: Polskie, Angielskie, Czeski, Węgierski, Rumuński, Grecki 
Region: A, B, C
Dodatki: Commentary With Directors Anthony & Joe Russon And Screenwriters Christopher Markus & Stephen McFeely

Napisy Blu-ray: Angielskie, Czeskie, Greckie, Polskie, Rumuńskie, Węgierskie