Indiana Jones Kompletne Przygody (5 Blu-ray)

    Dodaj recenzję:
  • Kod: imp411
  • Dystrybutor: Imperial Cinepix
  • Dostępność: Niedostępny
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy

Tytuł oryginalny: Indiana Jones The Complete Adventures (5 Blu-ray)
Reżyseria: Steven Spielberg
Obsada: Harrison Ford, Karen Allen, Paul Freeman, Kate Capshaw, Jonathan Ke Quan, Sean Connery, Alison Doody, Cate Blanchett, Karen Allen, Shia LaBeouf, Ray Winstone, John Hurt

Indiana Jones - Poszukiwacze zaginionej Arki [Blu-ray]
Indiana Jones nie byłby sobą, gdyby nie próbował wyjaśnić tajemnicy trapiącej ludzkość od kilu tysiącleci, mianowicie sprawy zaginionej Arki Przymierza. Temu ma służyć jego kolejna ekspedycja archeologiczna – tym razem do gorącego Egiptu. Na przeszkodzie stają zadawnione sprawy miłosne, oddział uzbrojonych po zęby nazistów, arabscy rozbójnicy, węże i wiele innych niebezpieczeństw.

Nie będzie spojlerem zdradzenie, że Arka ostatecznie zostaje odnaleziona – już to dlatego, że film ma już swoje trzydzieści lat i zagorzałe grono wielbicieli, już to z tego powodu, że przecież Indiana zawsze dostaje to, co chce. Jakież jednak będzie jego zaskoczenie, gdy uda mu się dotrzeć do tego skarbu

Indiana Jones i Świątynia Zagłady [Blu-ray]
Legendarny detektyw w drugiej odsłonie, która przynosi ten sam znany klimat przygody i tajemnicy, w towarzystwie uroczej Willie Scott i skośnookiego jedenastolatka nagle ląduje w indyjskiej dżungli i – jak to ma w zwyczaju – bierze się za rozwiązanie zagadki lokalnej klątwy. Oczywiście i w tej części przygód dzielnego wyjaśniacza zawiłych spraw nie brak okultystycznych wątków (sekta bogini Kali i jej spisek), jak i efektownych scen walki i pościgu. A ciekawskim zdradzić możemy, że i romans się zdarzy. Znacie scenę z wagonikami? Tak? To zobaczcie ją raz jeszcze w doskonałej jakości Blu-ray.

Indiana Jones i ostatnia krucjata [Blu-ray]
Tym razem spotykamy niestrudzonego poszukiwacza przygód i guzów na tle najciemniejszej karty dwudziestowiecznej historii. Po piętach detektywa szukającego swojego porwanego ojca drepcze całe tabuny nazistów, a szlak poszukiwań wiedzie przez zapalne miejsca tużprzedwojennej Europy. Ostatecznie okazuje się, że dziennik uprowadzonego i naziści to skomplikowany element układanki, w której swoje miejsce zajmuje również… Święty Graal. Trzecia część przygód Indiany Jonesa to niezwykła mozaika historycznych zagadek, zlepek religijnych symboli odgrywających rolę przewodników na drodze pełnej przygód oraz – jak zwykle – brawura typowa dla filmów akcji, odwaga, męskość i wyrafinowany dowcip.

Indiana Jones i Królestwo Kryształowej Czaszki [Blu-Ray]
STEVEN SPIELBERG i GEORGE LUCAS przedstawiają największą przygodę naszych czasów w "nieprzerwanej, emocjonującej przejażdżce" (Richard Corliss, TIME) pełnej "sensacyjnych, spektakularnie inspirujących spektakli" (Roger Ebert, CHICAGO SUN-TIMES). Indiana Jones I królestwo kryształowej Czaski ukazuje Indy'ego (Harrison Ford) rywalizującego z genialną i piękną agentką (Cate Blanchett) w poszukiwaniu potężnej kryształowej czaszki miasta Akator. Łącząc siły z młodym rebeliantem-motocyklistą (Shia LaBeouf) i Marion (Karen Allen), uduchowioną miłością sprzed lat, Indy zabiera Cię na spotkanie z wypełnioną akcją przygodą utrzymaną w tradycji klasycznych obrazów Indiany Jonesa!

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray, odtwarzacze Blu-Ray 3D
Czas: 600 min.
Format obrazu: 2.35:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Lektor Dolby Digital 2.0; Czeski Dolby Digital 2.0; Japoński Dolby Digital 5.1
Napisy: Angielskie, Polskie, Czeskie, Japońskie, Rosyjskie, Chińskie
Region: A, B, C
Dodatki: 7 GODZIN MATERIAŁÓW DODATKOWYCH w wersji oryginalnej z polskimi napisami

NA PLANIE FILMU POSZUKIWACZE ZAGINIONEJ ARKI

Bądź świadkiem powstawania Poszukiwaczy dzięki nowym materiałom, które zabiorą Cię na plan filmowy podczas produkcji, obok twórców, aktorów i ekipy.

FILMOWA CZWÓRKA: O RALIZACJI WSZYSTKICH 4 FILMÓW INDIANA JONES

Filmowcy Steven Spielberg i George Lucas odkrywają tajniki każdej produkcji. przyłącz się do nich i zobacz jak ewoluował główny bohater, Indiana Jones.

WYWIADY Z OBSADĄ I TWÓRCĄ

MATERIAŁY SPOZA KADRU:

Wyczyny kaskaderskie, dźwięk, efekty specjalne i więcej!

Napisy Blu-ray: Angielskie, Czeskie, Chińskie, Japońskie, Polskie, Rosyjskie