High School Musical 3 - Ostatnia Klasa [Blu-Ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: imp009
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Dostępność: Niedostępny
  • Polska wersja: Polski dubbing dubbing, Polskie napisy napisy

Tytuł oryginalny: High School Musical 3: Senior Year - EXTENDED EDITION (Blu-Ray+DVD)
Reżyseria: Kenny Ortega
Obsada: Zac Efron, Vanessa Hudgens, Ashley Tisdale, Lucas Grabeel, Corbin Bleu, Monique Coleman, Bart Johnson, Alyson Reed, Olesya Rulin

2-dyskowe wydanie BLU-RAY z filmem HIGH SCHOOL MUSICAL 3 zawiera dodatkowo płytę DVD na której znajdą Państwo film i dodatki.

Już dziś zacznij świętować z rozszerzonym wydaniem przeboju Disneya High School Musical 3: Ostatnia klasa! Teraz w najwyższej jakości, na dysku Blu-rayTM! Lepiej być nie może!

Troy, Gabriella, Sharpay, Chad, Ryan i Taylor kończą szkołę East High - i myśl, że potem ich drogi się rozejdą skłania Dzikie Koty do zrobienia czegoś, co zapamiętają do końca życia! Razem z resztą przyjaciół postanawiają wystawić musical wyrażający ich nadzieje i obawy przed przyszłością oraz niezapomniane doświadczenia związane z dorastaniem. Wraz z nadchodzącym wręczeniem świadectw i decyzją w sprawie College'u seniorzy Dzikich Kotów z East High stawiają pytania dotyczące marzeń, romansów i przyjaźni.

Zobacz, co stanie się z Twoimi ulubionymi bohaterami w pełnometrażowym, musicalu. Rozszerzone wydanie High School Musical 3: Ostatnia Klasa na dysku Blu-rayTM High-Def, to znakomita rozrywka, którą pokocha cała rodzina!

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 117 min.
Format obrazu: 1.85:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD 5.1; Polski dubbing Dolby Digital 5.1; Francuski 5.1 DTS; niemiecki 5.1 DTS; szwedzki 5.1; Fiński Dolby Digital 5.1; Turecki Dolby Digital 5.1; Rosyjski Dolby Digital 5.1
Napisy: Angielskie, Polskie, Francuskie, Niemieckie, Szwedzkie, Fińskie, Islandzkie, Tureckie, Arabskie, Rosyjskie
Region: B
Dodatki: Sceny niewykorzystane, HSM 3 Wpadki - przygotuj się za salwy śmiechu z obsadą!, Ta jedna noc - wszystko o scenie balu, Ta wymarzona sukienka - Damy z East High plotkują o wyborze kreacji na bal Pożegnania - Aktorzy HSM żegnają się z East High, Sylwetki nowych aktorów, Nagrody absolwentów, Teledyski i więcej!

Napisy Blu-ray: Angielskie, Arabskie, Fińskie, Islandzkie, Niemieckie, Polskie, Rosyjskie, Szwedzkie, Tureckie, Ukraińskie