THE GODFATHER. TRILOGY (4BD 4K)

    Add feedback:
  • Code: PBS151741
  • Manufacturer: Galapagos
  • Manufacturer's code: 7321956517415
  • Availability: Usually dispatched within 2 to 5 days.
  • Polska wersja:  napisy
  • szt.
  • 449.93 zł

Wersja zremasterowana i odrestaurowana z okazji 50-tej rocznicy powstania Ojca Chrzestnego.

Arcydzieło sztuki filmowej - mistrzowska adaptacja sagi Mario Puzo w reżyserii Francisa Forda Coppoli to wyrazisty i poruszający portret sycylijskiej rodziny, która desperacko stara się zachować swoje wpływy w pełnej korupcji, oszustw i zdrady powojennej Ameryce.

Zobacz obraz, który przez wielu określony został najlepszym amerykańskim filmem wszech czasów! W skład zremasterowanej i odnowionej trylogii wchodzą nagrodzone Oscarem® za Najlepszy

Film obrazy: Ojciec Chrzestny i Ojciec Chrzestny II oraz Ojciec Chrzestny Mario Puzo,

Epilog: Śmierć Michaela Corleone - odnowiona przez reżysera w 2020 roku ostatnia część trylogii.

Bonusowa płyta Blu-ray zawiera godziny materiałów dodatkowych oraz niepublikowane wcześniej treści z nowym spojrzeniem na filmowe dziedzictwo.

 

Dodatki: 

NOWE, NIE PUBLIKOWANE WCZEŚNIEJ MATERIIAŁY DODATKOWE: Klatka po klatce - praca nad odnowieniem obrazu; Rodzina Corleone w obiektywie fotografa Steve'a Schapiro; Niepublikowane materiały z planu filmowego pierwszej części Ojca Chrzestnego® 1971, Ojciec Chrzestny® - porównanie wersji oryginalnej i odnowionej ; Ojciec Chrzestny® II - porównanie wersji oryginalnej i odnowionej.

POZOSTAŁE MATERIAŁY DODATKOWE: Sceny spoza kadru; Sceny dodatkowe/ Chronologia; Drzewo genealogiczne rodziny; Galerie fotosów; Zwiastuny HD; Uznanie i oddźwięk; Biografie twórców; Świat Ojca Chrzestnego®; Mistrzowski film, który prawie nie powstał; Gdy kamery się zatrzymały; Ratowanie dzieła - Tajemnice Ojca Chrzestnego®; Ojciec Chrzestny® na czerwonym dywanie; Filmy krótkometrażowe

Subtitles UHD 4K: English, Polskie