Lord of the Rings (9 UHD 4K)

  Add feedback:
 • Code: GBSY35435
 • Manufacturer: Galapagos
 • Manufacturer's code: 7321931354356
 • Availability: In Stock
  Delivery time: This title will be released on December 2020
 • Polska wersja: napisy
 • szt.
 • 515.33 zł 412.26 zł

Tytuł oryginalny: Lord of the Rings
Reżyseria: Peter Jackson
Obsada: Cate Blanchett, Elijah Wood, Christopher Lee, Sean Bean, Hugo Weaving, Ian Holm, Liv Tyler, Orlando Bloom, Sean Astin, Billy Boyd, Ian McKellen, Viggo Mortensen, John Rhys-Davies

Po raz pierwszy na Blu-ray. UHD 4K  Najbardziej kompletna kolekcja - edycja rozszerzona dla prawdziwych wielbicieli.

WŁADCA PIERŚCIENI: DRUŻYNA PIERŚCIENIA
W pierwszej części Trylogii młody hobbit Frodo Baggins (Elijah Wood) wchodzi w posiadanie pierścienia i jak się okazuje, nie jest to tylko błyskotka. To Jedyny Pierścień, narzędzie władzy absolutnej, za pomocą którego Sauron − Władca Ciemności z Mordoru, może zapanować nad Śródziemiem i uczynić z zamieszkujących je ludów swoich niewolników.

Frodo, wraz z Drużyną składającą się z jego wiernych przyjaciół: hobbitów, ludzi, czarodzieja, krasnoluda i elfa, ma za zadanie przenieść Pierścień przez Śródziemie aż do Góry Przeznaczenia, gdzie został on wykuty, i tam go zniszczyć. Taka podróż oznacza zapuszczenie się na terytorium obsadzone przez siły Saurona, na którym gromadzi on swą armię orków. Do tego Drużyna zmuszona jest zmagać się nie tyko z zewnętrznym zagrożeniem, ale także z wewnętrznymi niesnaskami i deprawującym wpływem Pierścienia na jej członków. Bieg historii nierozerwalnie związany jest z losami Drużyny.
Film zdobył cztery Oscary® za najlepsze efekty specjalne, zdjęcia, najlepszą charakteryzację i muzykę.


WŁADCA PIERŚCIENI: DWIE WIEŻE
W swych jednoczesnych równolegle odbywanych podróżach członkowie Drużyny Pierścienia będą musieli stawić czoła potężnym siłom zła rozprzestrzeniających się z Dwóch Wież - wieży Orthank w Isengardzie, gdzie Saruman stworzył śmiertelnie groźną armię w sile 10 000 wojowników oraz fortecy Saurona w Barad-dûr, położonej w głębi mrocznej krainy Mordor. Kulminacją filmu "Władca Pierścieni: Dwie wieże" jest widowiskowa bitwa o Helmowy Jar - wielką, starożytną kamienną fortecę Królestwa Rohanu, obleganą przez wojowników Uruk-hai. Film otrzymał 2 Oscary®: za efekty specjalne i montaż dźwięku.


WŁADCA PIERŚCIENI: POWRÓT KRÓLA
Rozpoczyna się ostateczna bitwa o Śródziemie. Frodo i Sam (Sean Astin), prowadzeni przez tajemniczego Golluma (w tej roli Andy Serkis), kontynuują swą niebezpieczną misję mającą doprowadzić do zniszczenia Jedynego Pierścienia w ognistym wnętrzu Góry Przeznaczenia. Aragorn (Viggo Mortensen) walczy o swe dziedzictwo i wspiera Powiernika Pierścienia w wypełnieniu jego misji, prowadząc wojowników do starcia z przewyższającą ich liczebnie i rosnącą w siłę armią Władcy Ciemności Saurona.

Film zdobył nagrody Amerykańskiej Akademii Filmowej® we wszystkich 11 kategoriach, w których był nominowany, otrzymując Oscary® dla najlepszego filmu, za najlepszą reżyserię, najlepszy montaż, najlepszą scenografię, kostiumy, charakteryzację, efekty specjalne, najlepszy scenariusz adaptowany, dźwięk, piosenkę i muzykę.

Czas:  
Format obrazu: 2.40:1 2160p High Definition 16:9
Region: A, B, C

Audio UHD 4K: Angielski Dolby Atmos

Subtitles UHD 4K: Chinese, Czech, Danish, Dutch, English, Finnish, French, Greek, Korean, Niemieckie, Norweskie, Polskie, Szwedzkie, Tajskie, Włoskie