Game of Thrones, Season 8 Steelbook [3 UDH 4K +3 Blu-Ray]

  Add feedback:
 • Code: GBPY35255
 • Manufacturer: Galapagos
 • Manufacturer's code: 7321932352559
 • Availability: Usually dispatched within 2 to 5 days.
 • Polska wersja: lektor, napisy
 • szt.
 • 339.25 zł

Tytuł oryginalny: Game of Thrones, Season 8

Reżyseria: Jeremy Podeswa

Obsada: Peter Dinklage, Lena Headey, Emilia Clarke, Kit Harington, Sophie Turner

Finałowy sezon najpopularniejszego i najbardziej utytułowanego serialu w historii HBO®! 72 nagrody Emmy®! Zdrada, pożądanie i siły nadprzyrodzone wstrząsają czterema stronami Westeros, a walka o Żelazny Tron staje się coraz bardziej zażarta. Tam, gdzie lato trwa dziesięciolecia, a zima przez całe ludzkie życie, trudności piętrzą się każdego dnia. Od pełnego intryg Południa przez barbarzyński Wschód i zlodowaciałą Północ, aż po pradawny mur, który strzeże królestwa przed tajemniczymi mocami ciemności, potężne rody zaangażowane są w bezkompromisową walkę o władzę.

Czas: ? min.

Format obrazu: 1.78:1 2160p, 1080p High Definition 16:9

Region: A, B, C

Dodatki: Przewodnik po odcinkach; Historia i legendy - mitologia Westeros i Essos, opowiadana z różnych perspektyw przez samych bohaterów; Kiedy nadchodzi zima - wspominienia zdjęć do monumentalnej „Bitwy o Winterfell”; Obowiązek to śmierć miłości - twórcy wspominają pracę nad serialem; 10 komentarzy audio; Gra o tron: Ostatnia warta - program dokumentujący pracę przy ostatnim sezonie serialu; Sceny niewykorzystane.

Audio UHD 4K: Angielski Dolby Atmos, Polski Lektor Dolby Digital 5.1

Subtitles UHD 4K: Chinese, Czech, English, Finnish, French, Greek, Hebrew, Korean, Norweskie, Polskie, Portugalskie, Rosyjskie, Rumuńskie, Szwedzkie, Tajskie, Tureckie, Węgierskie

Audio Blu-ray: Angielski Dolby Atmos, Polski Lektor Dolby Digital 5.1

Subtitles Blu-ray: English, Chinese, Greek, Korean, Polish, Portuguese, Russian, Romanian, Thai, Turkish, Italian