Dawno Temu w Trawie [Blu-ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: cd048
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24 godz.
  • Polska wersja: Polski dubbing dubbing, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 62,50 zł 40,00 zł

Tytuł oryginalny: Bug's Life
Reżyseria: John Lasseter
Obsada: Dubbing: Dave Foley / Tomasz Bednarek, Kevin Spacey / Paweł Szczesny, Julia Louis-Dreyfus / Magdalena Wójcik

Zajrzyj do mrowiska i poznaj niesamowity świat Flika i jego malutkich przyjaciół. Dzięki Disney Blu-ray™ High Definition masz szansę obejrzeć wielką przygodę małej mrówki w krystalicznej jakości obrazu i dźwięku! Wyrusz z Flikiem na poszukiwania odważnych wojowników, zdolnych odstraszyć gang koników polnych, które od lat gnębią społeczność mrówek. Gdy Flik przez pomyłkę sprowadzi do domu trupę nieudolnych cyrkowców, jedyną nadzieją na ratunek będzie jego szalony wynalazek i ogromna moc przyjaźni. Dawno temu w trawie to wielka opowieść w skali mikro, pełna fantastycznych postaci i humoru. To wydanie klasyku studia Pixar w formacie Disney Blu-ray z unikalnymi dodatkami specjalnymi sprawi, że cała twoja rodzina będzie pełzać ze śmiechu!

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 95 min.
Format obrazu: 2.35:1 1080p High Definition 16:9  
Region: A, B, C 
Dodatki: Krótkometrażówki, Okrągły stół filmowców, Komentarz audio, Rolka Pchełki, Porównanie szkicu do filmu, Niewykorzystane sekwencje, Etapy produkcji, Wywiady z bohaterami, Wpadki i wiele więcej!

Dźwięk Blu-ray: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1, Polski Dubbing Dolby Digital 5.1, Portugalski Dolby Digital 5.1, Turecki Dolby Digital 5.1

Napisy Blu-ray: Angielskie, Arabskie, Polskie, Portugalskie, Tureckie