Czarownica [Blu-ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: ga276
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 24 godz.
  • Polska wersja: Polski dubbing dubbing, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 60,90 zł 42,00 zł

Tytuł oryginalny: Maleficent (Blu-ray)
Reżyseria: Robert Stromberg
Obsada: Angelina Jolie, Imelda Staunton, Kenneth Cranham

Tytułowa Czarownica „Czarownica” odkrywa nieznaną historię jednej z najbardziej tajemniczych postaci Disneya, prosto z klasycznej baśni o Śpiącej Królewnie. Przedstawia zdradę, która sprawiła, że czyste dotąd serce wróżki zamienia się w kamień. Pałająca żądzą zemsty i pragnąca ochronić wrzosowiska, nad którymi sprawuje pieczę, Diabolina (Angelina Jolie) rzuca klątwę na nowonarodzoną królewską córkę, Aurorę.

Królewna, kiedy dorasta, trafia w sam środek waśni między leśnym królestwem, które pokochała, a królestwem ludzi, które odziedziczy. Diabolina zdaje sobie sprawę, że Aurora może być kluczem do zaprowadzenia pokoju pomiędzy królestwami i podejmuje decyzje, które na zawsze zmienią oba światy. była niegdyś piękną i dobrą dziewczyną. Jej radosną młodość przerwała wojna, podczas której bohaterka z oddaniem broniła swojej ojczyzny.

Jednak zdrada, której doświadczyła, zmieniła jej czyste serce w kamień... Żądna zemsty rzuca klątwę na Aurorę – nowonarodzoną córkę następcy tronu wrogiego królestwa.

Kompatybilność: PS3, PS4, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 97 min.
Format obrazu: 2.40:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS 5.1; Polski Dubbing Dolby Digital 5.1; Czeski Dolby Digital 5.1; Węgierski Dolby Digital 5.1
Region: A, B, C
Dodatki: Sceny niewykorzystane, Aurora: Stając się królewną – Elle Fanning opowiada o swojej wielkiej miłości do klasycznych animacji Disneya, Od baśni do filmu pełnometrażowego – tworzenie Diaboliny dla nowego pokolenia, Budując epicką bitwę – zobacz, jak wyglądało od kulis starcie Diaboliny z wojskami króla Henryka, Klasyczny couture – olśniewające nakrycie głowy i biżuteria Diaboliny, „Czarownica” bez tajemnic – zobacz kulisy efektów specjalnych

Napisy Blu-ray: Angielskie, Czeskie, Greckie, Polskie, Węgierskie