Avatar [Blu-ray 3D/2D + DVD]

Dodaj recenzję:
  • ID: bd836
  • Dystrybutor: Imperial Cinepix
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 99,99 zł

Tytuł oryginalny: Avatar 3D/2D (Blu-ray 3D + DVD)
Reżyseria: James Cameron
Obsada: Sigourney Weaver, Giovanni Ribisi, Stephen Lang, CCH Pounder, Zoe Saldana, Michelle Rodriguez, Joel Moore, Laz Alonso, Sam Worthington, Wes Studi, Matt Gerald, Peter Mensah, Scott Lawrence, Sean Moran, Julene Renee

ZESTAW 2-DYSKOWY:


Dysk 1: Blu-ray 3D:
* Avatar w jakości Full HD 3D
* Avatar w jakości Full HD 2D
 
Dysk 2: Film na DVD 
* Avatar w wersji kinowej w standardowej rozdzielczości

Film przełomu, początku nowej ery kinematografii, perełka technologii i pokaz możliwości ludzkiej wyobraźni – towarzyszące Avatorowi slogany nie pozwalają przejść obok tego obrazu obojętnie.

Przyszłość na wyciągnięcie ręki. A w niej te same kwestie, które dzisiaj towarzyszą naszym sporom. To opowieść o ekologii, tolerancji i stosunku do Obcego, skutkach kolonializmu, godzeniu natury z kulturą, cenie postępu i kresie ludzkich możliwości w czynieniu sobie już nie Ziemi, ale kosmosu poddanym. Inteligencka opowieść o problemach współczesności opowiedziana z brawurą, której Cameronowi wystarczyło na jeszcze jeden doskonały film, po poprzednich superprodukcjach.

Miłośnikom efektów specjalnych z pewnością nie zabraknie mocnych wrażeń, projektowanych jednocześnie w technologiach 2D i 3D, których ukoronowaniem będzie niezwykle widowiskowa wojna na Pandorze toczona między żądnymi nowych łupów ludźmi i broniącymi swego terytorium Na’vi. Człowiek, jak się okazuje, to niekoniecznie brzmi dumnie. 

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 162 min. 
Format obrazu: 1.78:1 1080p High Definition 16:9 
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski lektor Dolby Digital 5.1; Rosyjski Dolby Digital 5.1; Tajski Dolby Digital 5.1
Napisy: Angielskie, Polskie, Rosyjskie, Estońskie, Łotewskie, Litewskie,  Tajskie, Malajskie, Ukraińskie 
Region: A, B, C 


Płyta DVD z Filmem Avatar:

Audio: Polski Lektor Dolby Digital 5.1; Angielski Dolby Digital 5.1

Napisy: Polskie, Angielskie

 

Napisy Blu-ray: Angielskie, Polskie