Alicja w Krainie Czarów (Blu-ray 3D + Blu-ray)

    Dodaj recenzję:
  • Kod: cd039
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Ean: 7321916503434
  • Dostępność: Niedostępny
  • Polska wersja: Polski dubbing dubbing, Polskie napisy napisy

Tytuł oryginalny: Alice in Wonderland 3D (Blu-Ray 3D + Blu-ray)
Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Johnny Depp, Mia Wasikowska, Helena Bonham Carter, Anne Hathaway Dubbing: Katarzyna Figura, Cezary Pazura, Marta Wierzbicka, Małgorzata Kożuchowska

Zawiera BLU-RAY z filmem 3D i BLU-RAY z filmem w wersji 2D
W celu obejrzenia filmu w wersji 3D, niezbędne są:
Full HD 3D TV + odtwarzacz Blu-ray 3D + kompatybilne okulary 3D


blu-ray 3D

Zajrzyj w głąb króliczej nory i wraz z Alicją przeżyj fantastyczną, pełną magii przygodę. Walt Disney Pictures i Tim Burton przedstawiają „Alicję w Krainie Czarów” - pomysłową wariację na temat jednej z najbardziej uwielbianych opowieści wszech czasów.

Dziewiętnastoletnia Alicja (Mia Wasikowska) powraca do dziwacznego świata, który po raz pierwszy odwiedziła jako dziecko, i wyrusza w podróż, by odkryć swe prawdziwe przeznaczenie. Na jej drodze staną m.in. Szalony Kapelusznik (Johnny Depp), Czerwona Królowa (Helena Bonham Carter), Biała Królowa (Anne Hathaway) i Biały Królik.

Przyłącz się do Alicji i podejmij wędrówkę przez Krainę Czarów, miejsce bardziej niesamowite, niż mógłbyś sobie wyobrazić. Spotkaj ukochanych bohaterów z dzieciństwa, którzy w filmie Burtona zmienili się w postacie bardziej zdumiewające i barwne, niż kiedykolwiek wcześniej.

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray, Blu-ray 3D
Czas: 108 min.
Format obrazu: 1.78:1 1080p High Definition 16:9 Widescreen
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Dubbing Dolby Digital 5.1; Włoski Dolby Digital 5.1; Hiszpański Dolby Digital 5.1; Szwedzki Dolby Digital 5.1
Napisy: Polskie, Angielskie, Włoskie, Hiszpańskie, Szwedzkie, Fińskie, Islandzkie, Portugalskie
Region: B
Dodatki: Krótkie reportaże: „Efektowna Kraina Czarów” - o powstawaniu jednej z najcudnowniejszych filmowych krain. „Szalony Kapelusznik” oraz „Gdzie jest Alicja”- o tworzeniu postaci.

Napisy Blu-ray: Angielskie, Fińskie, Hiszpańskie, Islandzkie, Polskie, Portugalskie, Szwedzkie, Włoskie