Och, Życie [Blu-ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: ga115
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 59,89 zł 49,95 zł
Tytuł oryginalny: Life as we know it (Blu-ray)
Reżyseria: Greg Berlanti
Obsada: Katherine Heigl, Josh Duhamel, Josh Lucas, Alexis Clagett, Hayes MacArthur

Holly (Katherine Heigl) jest świetnie zapowiadającą się restauratorką, a Messer (Josh Duhamel) - obiecującym szefem działu sportowego w TV. Po katastrofalnej pierwszej randce, łączy ich tylko wzajemna niechęć i miłość do chrześnicy Sophie. Gdy nagle stają się jej jedynymi bliskimi, muszą odsunąć na bok dzielące ich różnice i znaleźć wspólny język.

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray
Czas: 114min.
Format obrazu: 2.40:1 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Dubbing Lektor Digital 5.1; Francuski Dolby Digital 5.1; Włoski Dolby Digital 5.1; Niemiecki Dolby Digital 5.1
Napisy: Polskie, Niemieckie, Francuskie, Holenderskie, Portugalskie, Włoskie
Region: A, B, C
Dodatki: Sceny dodatkowe, JAK PRZETRWAĆ NIESPODZIEWANE RODZICIELSTWO - Członkowie obsady udzielają kilku zabawnych rad dotyczących wychowania dzieci, które mogą zaskoczyć nawet Stowarzyszenie Rodziców i Nauczycieli; KATHERINE HEIGL: ZOSTAĆ NAJLEPSZĄ MAMĄ NA ŚWIECIE - Zobacz wszystkie wzruszające, zabawne i pełne wyzwań momenty, z którymi zetknęła się Katherine, po tym jak została pełnoetatową mamą; JOSH DUHAMEL: POSKRAMIACZ TROJACZKÓW - Josh staje się sentymentalny i pełen uroku wprawiając w zachwyt swoje trzy „małe” panie.

Napisy Blu-ray: Holenderskie, Niemieckie, Polskie, Portugalskie, Ukraińskie, Włoskie