Frankenweenie [Blu-ray 3D + Blu-ray]

Dodaj recenzję:
  • ID: cd101
  • Dystrybutor: Galapagos
  • Dostępność: Wysyłamy w ciągu 2-5 dni
  • Polska wersja: Polski lektor lektor, Polskie napisy napisy
  • szt.
  • 39,99 zł

Tytuł oryginalny: Frankenweenie (Blu-ray 3D + Blu-ray)
Reżyseria: Tim Burton
Obsada: Polski dubbing: Maciej Falana, Grzegorz Damięcki, Magdalena Kumorek, Aleksandra Kowalicka, Adam Ferency, Olgierd Łukaszewicz

Martwe psy potrafią być niebezpieczne. Szczególnie jeśli ktoś je ożywi. Ci, którzy poznali Frankensteina, będą wiedzieli, o czym mówimy, kiedy mówimy o genialnym czarno-białym pastiszu tamtego hitu grozy, do tego skadrowanego w animacji poklatkowej. Technologia Blu-ray pozwala ocalić od spłaszczenia tę wyrafinowaną koncepcję filmową. Pozostaje pytanie: nowoczesność to czy stary dobry czarny albo czarnawy humor?

Tima Burtona, uznanego reżysera animowanych opowieści, którego stylistyka jest wyrazistsza od capnięć rosiczki (dość przypomnieć Sok z żuka i Gnijącą pannę młodą) nie ma co pytać, bo wymiga się od odpowiedzi błyskotliwym bon motem, od którego skrzą się jego filmy. Na nasze oko Frankenweenie to obraz posthorrorowy, w którym śmiech jest najlepszą reakcją na mrożącą krew w żyłach opowieść. Taka mieszanka dla widzów, którzy umieją się śmiać z własnych strachów. Sparky, przywrócony do życia przez kochającego właściciela, to pies, w którego udomowienie uwierzyć nad wyraz trudno. W przywiązanie do swoich państwa tym bardziej. Przez szkło domowego kina da się jednak polubić jego wredną naturę.

Kompatybilność: PlayStation 3, odtwarzacze Blu-Ray, odtwarzacze Blu-Ray 3D
Czas: min.
Format obrazu: 1080p High Definition 16:9
Dźwięk: Angielski DTS-HD Master Audio 5.1; Polski Lektor Dolby Digital 5.1;
Napisy: Angielskie, Polskie
Region: A, B, C
Dodatki:

Napisy Blu-ray: Angielskie, Polskie